San Giusto Rosso Espresso Çekirdek Kahve 12 Kg. | 1 Koli
San Giusto Rosso Espresso Çekirdek Kahve 12 Kg. | 1 Koli
San Giusto Rosso Espresso Çekirdek Kahve 12 Kg. | 1 Koli
San Giusto Rosso Espresso Çekirdek Kahve 12 Kg. | 1 Koli
San Giusto Rosso Espresso Çekirdek Kahve 12 Kg. | 1 Koli
San Giusto Rosso Espresso Çekirdek Kahve 12 Kg. | 1 Koli

San Giusto Rosso Espresso Çekirdek Kahve 12 Kg. | 1 Koli (32564)

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺5.988,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.249,08(KDV Dahil)
Barkod : 8028048270518
₺1.081,31 'den başlayan taksitlerle
:

İtalyan Kahve Harmanı | Güçlü ve orta kavrulmuş kahve karışımı | Yoğun tat

Yüksek gövdeli: Güçlü ve olağanüstü kremsi bir fincan için seçilen Arabica ve Robusta çekirdeklerinin karışımı. Espressoda krema koyu ve kalıcıdır. Güçlü tatları sevenler için kakao ve çikolata notaları ile harmanlanmıştır. Yüksek kafein içeriği sayesinde sabahları içim için ideal kahve.
San Giusto Caffè karışımları, benzersiz faktörlerin bir kombinasyonunun sonucudur.
Trieste'de 1949 yılında kurulan şirket, uluslararası düzeyde "kahvenin dünya başkenti" olarak tanınan, özel bir şehirde ortaya çıkan, ilk kahve kavurma firmalarından biridir. İlk on yılın sonunda, babadan oğula geçen, en güzel aile hikayelerinde olduğu gibi saf ve tutkulu kalan bir işletme. Hammadde işleme süreci Trieste'deki kavurma tesisimizde gerçekleşmektedir. Yeşil kahve çekirdeğinin doğrudan şehrimizin limanından gelmesinden itibaren paketleme dahil tüm aşamalar genel merkezimizde gerçekleşmektedir. Bu toprakların koruyucu azizi "San Giusto" adıyla temsil edilen kahvenin, üretim yeri olan Trieste ile güçlü bir bağı bulunmaktadır.
Avrupa çapında HoReCa (Otel, Restaurant ve Cafe) alanında oldukça müşterisi olan kahve aynı zamanda çok sayıda distribütörü kazanmıştır. San Giusto Caffè, ağırlıklı olarak yurt dışına ihraç edilen bir markadır; misyonumuz, Trieste'nin kaliteli kahve geleneğini bu ülkelere her gün getirmektir. Niteliklerin seçimi: mükemmellik ve mutlak uyum kombinasyonları yaratmak için dünyanın her yerinden en iyi kahveleri seçmede ve karışımların hazırlanmasında yetmiş yıllık deneyimin rolü büyüktür. 
Küçük porsiyonlarda yapılan "orta" kavurma, kaliteye göre ayrılmış, geleneksel tambur sistemi ile yavaş ve zanaatkar bir şekilde kavrulup, ardından havayla soğutma ile her bir köken için incelenmiş ve kalibre edilmiştir. Bardakta aroma ve tat açısından çekirdekten maksimum verimi elde etmek ve vücudumuz tarafından doğru özümsemek. Yeşil çekirdeği pişirmede usta kavurucunun özgün ve manuel sanatı, hassas ve sürekli kavurma profilinin oluşturulması için bilgisayarlı bir sistemle birleştirilir. Çekirdek hacmini yaklaşık %60 oranında arttırır ve karakteristik "keşiş tuniği" rengini alarak neredeyse bin farklı aromatik madde geliştirir. Popüler seçim ve kavurma etkinliğimiz, özelleştirilmiş kahve karışımlarının oluşturulması için diğer markalar tarafından da günlük olarak talep edilmektedir.
İtalyan geleneğine göre kavrulmuştur. 
Kalite kontrol: Kavrulmuş kahvemiz, espresso analiz aşamasına geçmeden önce, titreşimli elekler de dahil olmak üzere herhangi bir yabancı maddeyi ortadan kaldırmak için başka bir seçimden geçer. San Giusto Laboratuvarı, önceden belirlenmiş yüksek standartlara ulaşıldığını doğrulamak için üretimdeki tüm karışımlar üzerinde tadım ve duyusal değerlendirmeler gerçekleştirir. Kavurma derecesi ayrıca, "Specialty Coffee Association" tarafından parametre olarak kabul edilen Agtron ölçeğini kullanan kolorimetre gibi profesyonel ölçüm cihazları kullanılarak sürekli olarak kontrol edilir.
Tazelik valfi: Aroma tasarrufu sağlayan paket, ürünün tüm organoleptik özelliklerini sağlam tutar. Dış hava girişi engellenerek kahvenin kalitesinin ve mükemmelliğinin muhafazası garanti edilir. Endüstriyel olmayan üretim sürecimizde bitmiş ürünümüzün tazeliği garantilidir.
Detay Sosyal Medya Paylaş
Kargo Yazısı
500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
İkonlar
  • 500 TL ÜZERİÜCRETSİZ KARGO
  • %100 GÜVENLİÖDEME SİSTEMİ
  • KREDİ KARTINA3 TAKSİT İMKANI
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ0850 473 78 27
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerezler