Service Solo Şarap Dolabı, 49 Şişe Kapasiteli
Service Solo Şarap Dolabı, 49 Şişe Kapasiteli
Service Solo Şarap Dolabı, 49 Şişe Kapasiteli
Service Solo Şarap Dolabı, 49 Şişe Kapasiteli
Service Solo Şarap Dolabı, 49 Şişe Kapasiteli
Service Solo Şarap Dolabı, 49 Şişe Kapasiteli

Service Solo Şarap Dolabı, 49 Şişe Kapasiteli (ECS50.2Z)

Fiyat : ₺64.990,00(KDV Dahil)
Barkod : 3541361812033
₺13.387,94 'den başlayan taksitlerle
5
:

Endüstri seviyesinde uzmanlık…
La Sommelière ürün kalitesi, iyileştirme kapasitesi ve müşterilerine gösterilen kişisel ihtimam ve dikkat sayesinde profesyonel kullanıcılara (şarap tüccarları, restoranlar ve oteller vb.) yönelik Fransız lider şirketlerinden biri haline gelmiştir.
En iyisini bekleyen müşterilerin hizmetinde... La Sommeliére profesyonellere sunulanlarla aynı hizmetlerden faydalanan artan sayıdaki tüketiciye ürünler tedarik etmektedir.
Satış sonrası hizmet kalitesi her bir müşterinin, şarap dolaplarını kullanmanın tadını huzur içinde çıkarabilmekte oluşu anlamına gelmektedir. La Sommeliére Avrupa’daki uzman distribütörler ağı vasıtasıyla ürünlerine yönelik temel hizmetler sunmaktadır.
Bu hizmetler arasında ürünler ve parçalarının mükemmel mevcudiyeti, saklama, lojistik ve yönetim ekiplerinin hazır bulunuşu bulunmaktadır.
Şarabınız Evinde Kendini Çok İyi Hissedecek. Şişelendikten sonra, bir şarap gelişimini sürdürecektir. Nasıl değişti kullanılan üzüm çeşitleri, üretim yöntemi ile bağbozumu gibi birtakım faktörlere bağlı olacaktır.
Şarap üretilen ülkede evler altına kazılan doğal mahzenlerde olduğu gibi şarabı korumak için yüzyıllarca yapılanlar bir anlam ifade etmektedir.
Modern teknoloji ürünü olan La Sommelière şarap dolapları şaraplarınızı ideal sıcaklığına getirmekle kalmamakta, aynı zamanda şaraplarınızı koruyacak doğal bir mahzenin ideal saklama şartlarını yeniden oluşturmaktadır.
Hassas Sıcaklık Şarabı yıllandırmanın en uygun sıcaklığı 10 ila 16°C arasıdır. 10 °C’nin daha altındaki herhangi bir sıcaklık şarabın olgunlaşma sürecini yavaşlatacak ve şarabın tam potansiyeline ulaşmasını engelleyecektir.
Bununla birlikte, 16°C’den daha yüksek bir sıcaklık süreci hızlandıracak ve bir şaraba zarar verebilecektir. Ayrıca, sıcaklıktaki ani dalgalanmalar ciddi bir tehlikedir ve şarabı onarılamaz şekilde mahvedebilir.
La Sommelière şarap dolapları güzel şaraplarınızın tam potansiyellerinde olgunlaşabildiği bir ortam yaratmak açısından en yakın dereceye kadar optimum sıcaklık kontrolü sunmaktadır.
Kontrollü Nem Bir şarap dolabı açısından ideal nem seviyesi % 50 ila % 80 arasıdır. Ortam oldukça kuruysa (yani, nem % 50’nin altında ise) mantar tapalar kuruyabilir ve bu durum hava girişine imkân vererek oksidasyonu hızlandırabilir.
Tersine, yüksek nem ise etiketlerin zarar görmesine ve zararlı kokuların gelişmesine sebep olabilir. La Sommelière'in şarap dolapları gerekli mükemmel nem seviyesini garanti etmektedir.
Bir kez nemlendiğinde, şarap dolabınız içerisindeki nemin doğru miktarını düzenli olarak salmak açısından lav taşları kullanılmaktadır.
Aynı zamanda, üründe yerleşik bulunan sensorlar da nem seviyelerini kolaylıkla gözetmenize ve kontrol etmenize imkân tanımaktadır. Dijital termometreler / nem ölçerler de aksesuarlar olarak mevcut bulunmaktadır.
Titreşimin Olmaması Küçük ölçekte de olsa, tekrar eden titreşimler olgunlaşırken bir şaraba zarar verebilmekte, olgunlaşmamış şarabın yıllanmasını hızlandırarak yıllanmış şaraplardaki çökeltileri gevşetmek suretiyle geri dönülmesi imkânsız hasara sebep olabilmektedir.
Etkileri mümkün mertebe nötr hale getirmek için ev aletleri ve yeraltı trenleri vb. olası titreşim kaynaklarını dikkate almak önem arz etmektedir.
Bu yüzdendir ki; La Sommelière şarap dolapları sessizce çalışıyorken harici ve dâhili titreşimleri azaltmak için şok emicilerle donatılmış bulunmaktadırlar.
Işıktan Korunma Zaman içerisinde, ultraviyole ışınları şaraplarda “hafif-vurgun” olarak da bilinen oldukça nahoş, kokuşmuş bir tat üretebilmektedirler.
La Sommelière şarap dolapları yekpare çift kapıları veya anti-UV işlenmiş camlı kapıları vasıtasıyla UV ışığına karşı etkin koruma sağlayabilmektedirler.
İç ışık, kapı kapandığında otomatik olarak kapanmakta ve düşül enerjili LED’ler şişeleriniz üzerine hafif ve zararsız bir ışık yansıtmaktadır.
Şarap dolabınız içerisindeki havayı saflaştırmak için bir filtreleme ve havalandırma sistemi Şarap sınırlandırılmış bir alanda saklandığında, istenmeyen tatlar geliştirebilmektedir, bu yüzden, yakın ortamındaki zararlı kokuları bertaraf etmek önem arz etmektedir.
Etki bir filtreleme ve havalandırma sisteminden faydalanan La Sommelière, dolap içerisindeki havanın sürekli olarak temizlenmesini temin etmektedir.
Tüm yıllandırma dolaplarımız kötü kokuları nötr hale getiren ve bir havalandırma etkisi vasıtasıyla hava ikmalini temizlemek suretiyle küf oluşumunu engelleyen aktif kömür filtreleri ihtiva eden hava girişleriyle teçhiz edilmiştir.
Yükseltilmiş Güvenlik Şaraplarınız değerli olduğu için, modellerinin birçoğunda, La Sommelière şişelerinizin güvenliğini maksimize edecek modern özellikler geliştirmiş bulunmaktadır.
Kış fonksiyonu, dolabınızı, bir garaj veya bir bodrum katı gibi ısıtılmamış bir ortama kurmanıza imkân vermekte ve odanın 5 ila 38°C arasında bir sıcaklıkta olması kaydıyla sıcaklığın kontrollü olmasını temin etmektedir.
Görsel ve/veya işitsel alarm anormal bir nem seviyesi tespit edildiği takdirde veya dolabın sıcaklığının programlanmış bir sıcaklıktan, kapının düzgün şekilde kapatılmaması halinde meydana gelebilecek sıcaklıklara geçmesi halinde başlatılmaktadır.
Güvenlik kompresörü: Bir hata halinde, termostat kompresörü otomatik olarak kesecektir. Sıcaklık, şarabınızın, aşırı soğuktan korunmasını temin ederek oda sıcaklığının altına inemeyecektir.
Çocuk kilidi Kontrol panelini kilitlemenize imkan vermektedir. Böylelikle, çocuklar etrafta bulunuyorken ayarların kazar değiştirilmesi engellenmiş olur!
Aşırı soğuk" güvenliği opsiyonu Dış ortam sıcaklığının 5° ve 0°C arası dışına düşmesi halinde, dolabın normal sıcaklığını garanti etmektedir.
Aktif kömür filtresi alarmı: Bir sayaç, filtreyi değiştirme ihtiyacı öncesinde kalan gün sayısını göstermektedir. SICAKLIK OPSİYONLU ŞARAP DOLAPLARINDA SERVİS Tüm şaraplar aynı sıcaklıkta servis edilmemelidir.
Beyaz şarap güzel bir şekilde soğutulmuş olmalı ve kırmızı şarap ise oda sıcaklığında  içilmelidir; bu ilişi arasında 10°C’yi aşabilecek bir aralık bulunmaktadır.
Şarap dolaplarımız şişenizi ideal tatma sıcaklığına getirmek üzere tasarımlanmıştır. Farklı modeller herhangi bir alana entegre edilecek boyut ve kapasiteler konusunda geniş bir seçim sunmaktadır.
Çift sıcaklık bölgeli şarap dolaplarının temel özellikleri: Karma soğuk Her bir bölgede elektronik termostat ve sıcaklığın dijital göstergesi Nem % 50 ila % 80 arasında düzenlenmektedir
Titreşim engelleme sistemi Anti-UV işlemeli camlı kapı Her bir bölgede beyaz LED lambası Renk: siyah ve paslanmaz çelik Kilit Yarı kayar ayarlanabilir raflar

 

Teknik Bilgiler: Maksimum kapasite*:

 

49 Şişe Üst bölme:
28 Şişe Alt bölme:
21 Şişe Çift sıcaklık bölgesi
Her bir bölgede sıcaklık sınırı Sıcaklık sınırı 5 ila 20°C 4 yarı kayar kayın ağacı raf Y. 84,5 x E. 48 x D. 57,5 cm.

Detay Sosyal Medya Paylaş
Etiketler
Service, Service Solo, Service Solo Şarap, Service Solo Şarap Dolabı, Service Solo Şarap Dolabı 49, Service Solo Şarap Dolabı 49 Şişe, Service Solo Şarap Dolabı 49 Şişe Kapasiteli, Service Solo Şarap Dolabı 49 Kapasiteli, Service Solo Şarap Dolabı Şişe, Service Solo Şarap Dolabı Şişe Kapasiteli, Service Solo Şarap Dolabı Kapasiteli, Service Solo Şarap 49, Service Solo Şarap 49 Şişe, Service Solo Şarap 49 Şişe Kapasiteli, Service Solo Şarap 49 Kapasiteli, Service Solo Şarap Şişe, Service Solo Şarap Şişe Kapasiteli, Service Solo Şarap Kapasiteli, Service Solo Dolabı, Service Solo Dolabı 49, Service Solo Dolabı 49 Şişe, Service Solo Dolabı 49 Şişe Kapasiteli, Service Solo Dolabı 49 Kapasiteli, Service Solo Dolabı Şişe, Service Solo Dolabı Şişe Kapasiteli, Service Solo Dolabı Kapasiteli, Service Solo 49, Service Solo 49 Şişe, Service Solo 49 Şişe Kapasiteli, Service Solo 49 Kapasiteli, Service Solo Şişe, Service Solo Şişe Kapasiteli, Service Solo Kapasiteli, Service Şarap, Service Şarap Dolabı, Service Şarap Dolabı 49, Service Şarap Dolabı 49 Şişe, Service Şarap Dolabı 49 Şişe Kapasiteli, Service Şarap Dolabı 49 Kapasiteli, Service Şarap Dolabı Şişe, Service Şarap Dolabı Şişe Kapasiteli, Service Şarap Dolabı Kapasiteli, Service Şarap 49, Service Şarap 49 Şişe, Service Şarap 49 Şişe Kapasiteli, Service Şarap 49 Kapasiteli, Service Şarap Şişe, Service Şarap Şişe Kapasiteli, Service Şarap Kapasiteli, Service Dolabı,
Kargo Yazısı
500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
İkonlar
  • 500 TL ÜZERİÜCRETSİZ KARGO
  • %100 GÜVENLİÖDEME SİSTEMİ
  • KREDİ KARTINA3 TAKSİT İMKANI
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ0850 473 78 27
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerezler