Natures Design - Alladin Su Canlandırıcı yarı değerli taşlar ile Karaf 1.2Lt - 7900
Natures Design - Alladin Su Canlandırıcı yarı değerli taşlar ile Karaf 1.2Lt - 7900
Natures Design - Alladin Su Canlandırıcı yarı değerli taşlar ile Karaf 1.2Lt - 7900
Natures Design - Alladin Su Canlandırıcı yarı değerli taşlar ile Karaf 1.2Lt - 7900
Natures Design - Alladin Su Canlandırıcı yarı değerli taşlar ile Karaf 1.2Lt - 7900

Natures Design - Alladin Su Canlandırıcı yarı değerli taşlar ile Karaf 1.2Lt - 7900 (7900)

Fiyat : ₺3.060,00(KDV Dahil)
Barkod : 4260191987900
₺630,36 'den başlayan taksitlerle
15
:
Natures Design - Alladin Su Canlandırıcı Yarı Değerli Taşlar ile Karaf 1.2Lt - 7900

Geleneksel cam üfleme sanatının eseri olan yarı Natures Design 7900 karaf, tamamen el işçiliği ile Avrupa’da üretiliyor. Kurşun içermeyen cam ile suya hayat veriyor. Taşlı su canlandırıcı karafın, suyu daha faydalı hale getiren özellikleri arasında basamaklı yapısı, altın orana uygun dizaynı ve yarı değerli taşlar bulunduran haznesi yer alıyor. Suyun büyüteç etkisi ile taşların karaf içinde şık görünümü sağlanırken, enerjisi de güçlendiriliyor.

 
Alladin Yarı Değerli Taşlar ile Karaf 1.2Lt Suyu Canlandırıyor

Benveniste ve Emoto gibi bilim insanlarının araştırmaları sonucu, suyun canlandırılabileceği keşfedilmişti. Akan suyun doğada kazandığı enerjinin insan bedeni için faydalı olduğuna dair veriler de yine bu çalışmalarla elde edilmişti. Ancak modern dünyada kentleşme ile beraber borulara hapsedilen sular, depolarda bekletilerek, şebekelerle sınırlanarak enerjisini maalesef kaybediyor. Yitip giden titreşimlerle beraber suyun faydalarını da deneyimleyemiyoruz. Yüksek basınç altında akıtılan, temizlenmesi için kimyasallarla karıştırılan, distile edilen ve depolarda bekletilen suyun faydaları ne yazık ki olağandan çok daha az. İşte Alladin Yarı Değerli Taşlar ile Karaf 1.2Lt, suya titreşimini geri kazandırmak üzere dizayn edildi. Suya yeniden titreşim kazandırmak için tek yapmanız gereken karafa koymak ve beklemek… Haznesindeki taşların enerjisi, özel basamaklı yapısı ve altın oranın etkisi ile suyun enerjisini yeniden düzenleyen karaflar sayesinde, doğanın yaşam enerjisini geri kazanabilirsiniz.

Üstelik suyun canlılığı, biyolojik kalitesi ölçümlenebiliyor. Fransız Andre Bovis tarafından icat edilen ölçü birimi sizlere yardımcı olabilir. İnsan sağlığının devamı için alınan su ve gıdaların 6500 bovis değerinin üzerinde olması şart. Bu gereklilikle siz de karafta dinlendirilen suyu ölçebilirsiniz. Alladin Yarı Değerli Taşlar ile Karaf içinde dinlendireceğiniz suyun bovis değeri 1 dakikadan itibaren artmaya başlayarak kısa sürede yükseliyor. Bu da suyun enerji yükünün arttığı anlamına geliyor. Suyun negatif iyonlanmasını destekleyen sistem, zihnin, ruhun ve bedenin dengede olmasına ve iyilik haline destekte bulunuyor. Canlı su, bedenin onarma mekanizmasına katkıda bulunarak fayda gösteriyor.

Ayrıca karafta bekletilen su, Emoto’nun suyun kalitesini atfettiği mikroskobik gözlemle de tescilleniyor. Karafta dinlendirilen su, mikroskopta incelendiğinde altıgen şeklindeki kristal görünümünün belirginleştiği tespit ediliyor. Buna ek olarak yarı değerli taşlar ile beraber sizlere ulaşan karafın haznesine ametist, kuvars taşları yerleştiriliyor. Özel taşların yerleştirildiği bu hazne, suyun büyüteç etkisi ile benzersiz şıklık sunuyor. Ayrıca doğal taşların enerjisi ile beslenen suyun enerjisi tazeleniyor.

 
Alladin Yarı Değerli Taşlar ile Karaf’ın Faydaları Nelerdir?

Zarif kıvrımları, yarı değerli taşların yerleştirilebileceği haznesi ile suyun biyolojik değerini artıran Alladin Yarı Değerli Taşlar ile Karaf, doğal devinimin devamlılığına imkan tanıyan tüm bu özellikler sayesinde, bedene onarıcı titreşim etkisini armağan ediyor. Canlı su ile beden yüksek enerjili suya kavuşurken vücudun onarım mekanizmasının da harekete geçmesi bekleniyor. Şık sunumlar, benzersiz ikramlar da karafın avantajlarından sadece bazıları.

Siz de içerisine değerli taşlar konulabilen Alladin Yarı Değerli Taşlar ile su canlandırıcı karaf sayesinde, doğanın gücünü içeceğiniz suya ekleyebilirsiniz.

 • ÖNCE
 • SONRA
 
 • Altın Oran
 • Fibonacci Dizilimi
 • Teknik Özellikler

  Ürün Adı: Natures Design - Alladin Su Canlandırıcı yarı değerli taşlar ile Karaf 1.2Lt
  Stok Kodu: 7900
  Barkod: 4260191987900
  Menşei: Polonya
  Kapasite: 1,2 litre
  Materyel: 70° C / 158° F’a kadar dayanıklı kurşunsuz cam
  Ağırlık: Karaf/825 gr
  Karaf Çapı: 51 cm
  Karaf Yüksekliği: 28 cm
  Koli Ölçüsü: 17,5 cm (E) x 24 cm (Y) x 17,5 cm (D)
  Koli Ağırlığı: 1,2 kg

Defya Ailesi, Naturas Design marka ürünlerin Türkiye’deki tek yetkili ithalcisi ve dağıtıcısıdır.

Videolar
 •          
Dokümanlar
Garanti Süresi
N/A
Tip
Su Canlandırıcı
Detay Sosyal Medya Paylaş
Kargo Yazısı
500 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
İkonlar
 • 500 TL ÜZERİÜCRETSİZ KARGO
 • %100 GÜVENLİÖDEME SİSTEMİ
 • KREDİ KARTINA3 TAKSİT İMKANI
 • MÜŞTERİ HİZMETLERİ0850 473 78 27
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerezler